Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

Dažasvydžio turnyre – sidabro medaliai

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių rajono policijos komisariatas spalio 10 dieną Naisių dažasvydžio centre organizavo Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių dažasvydžio varžybas Šiaulių rajono policijos komisariato viršininko taurei laimėti. Komandą sudarė 5 asmenys, varžybos vyko 2 minusų sistema (iki 2 pralaimėjimų).

Mūsų mokyklos komandą sudarė dešimtokai – Rokas Semelevičius, Raimundas Šalkauskas, Valentinas Stupuras, Juozas Andrijauskas ir Denas Každailis. Vaikinai pirmoje kovoje nesunkiai įveikė Bazilionų mokyklos atstovus. Antroje buvo pralaimėta Kairių šauliams, tačiau pastarieji po kovos pažeidė taisykles ir mūsiškiams buvo įskaityta pergalė. Tai dešimtokus tarsi įkvėpė ir jie toliau žengė pergalingai – nugalėtos Meškuičių bei Drąsučių komandos. Finale mūsų laukė varžybų šeimininkė Naisių komanda, kuri, laimėjusi visas kovas, nepaliko vilčių ir finale šventė pergalę. Trečioji vieta atiteko Meškuičių gimnazijos komandai.

Sveikiname vaikinus su puikiu pasirodymu ir linkime sėkmės ne tik sporte, bet ir moksle.

Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis