Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

Einame... su LAISVE!

Šiandien, Sausio 13-ąją, jau nuo pat ryto visur skambėjo dainos žodžiai... Eik taip, kaip eina LAISVĖ (Just. M.) Ji mums visiems priminė, kad visa Lietuva švenčia Laisvės 30 - metį. Vieni Daugėlių progimnazijos moksleiviai, paskatinti savo mokytojų, palaikomi tėvelių, prisijungę prie pilietinės akcijos rytą degė žvakutes, kaip pagarbos ženklą, tiems, kurie aukojo save vardan laisvės, siuntė gražiausias foto akimirkas (koks nuostabus koliažas pavyko !). Kiti, t.y. vyresnieji, atsiliepdami į Lietuvos Respublikos Seimo narės kvietimą ir paskatinti dailės bei lietuvių kalbos mokytojų išsiuntė savo piešinius bei rašinius į respublikinį konkursą ,,Laisvės karta jiems sako AČIŪ".

Net žiema papuošė gimtinę balta spalva, kad galėtume pasidžiaugti šia diena: čiuožinėti, lipdyti besmegenį, grožėtis gamta... Ir su visos Lietuvos žmonėmis garsiai ištarti „Mūsų laisvė užaugo“.

• Evelina Bunkyt 4kl.Kurn Daugli progimnazija
  • LN