Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

Pamoka kitaip

Sausio 12 d. aštuntokai pamokoje mokėsi skaičiuoti galią. Jie praktiškai išbandė įveikti aukštį – lipant laiptais, pasikartojo kaip pamatuoti masę ir laiką. Mokiniams reikėjo „susitvarkyti“ su matavimo vienetais, apskaičiuoti savo galią (lipant laiptais ar bėgant) ir palyginti ją su vidutine ar trumpalaike žmogaus galia. Visiems netrūko gerų emocijų.

• 01-1112 Galia 2021-01-12 16_01 1
  • Snapchat-205708086