Kuršėnų Daugėlių progimnazija

Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

A+ A A-

Respublikinis nuotolinis mokinių dainos festivalis „Meilės natos“

Kas yra tikroji meilė? Gal tai jausmas mūsų viduje, kuris kyla iš tyro noro pradžiuginti kitą ir duoti jam viską, ką gali. Gal tai prieraišumas, gal ramybė, o gal gerų emocijų šaltinis.Ko gali trūkti gyvenime, kai esame laimingi ir pilni meilės? Juk visi norime būti mylimi, džiaugtis tuo ką turime, tai ką girdime, tai ką matome ir jaučiame. Meilė ir muzika mūsų gyvenimui suteikia pilnatvės, polėkio, laimės, džiaugsmo, daro jį prasmingą. Tai tarsi žmogaus sielos balsas.

Vasario 12 d. popietę, Šv. Valentino dienai paminėti, vyko Respublikinis nuotolinis mokinių dainos festivalis ,,Meilės natos”, kurį organizavo Dainų progimnazijos muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė. Koncerto premjerą buvo galima išvysti Youtube platformoje. Šiaulių Dainų progimnazijos Direktorė Asta Vaičiūnienė pasveikino visus koncerto dalyvius , jų mokytojus, palinkėjo gražaus festivalio, pasidžiaugė mokinių noru dainuoti, muzikuoti, skleisti meilę muzikai ir niekada neprarasti šio jausmo. Renginyje dalyvavo dainorėliai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Pakruojo, Mažeikių, Jonavos, Radviliškio, Kelmės, Druskininkų, Raseinių, Varėnos ir kitų miestų. Šiame festivalyje dainavo ir Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnzijos 4 kl. solistė Jorūnė Talijūnaitė( mokyt. Ingrida Jonavičienė), atliko V. Urbonienės dainą ,,Sudie, vasara”. Mokinei už gražų muzikinį pasirodymą buvo įteikta padėka. Didžiuojamės ir džiaugiamės jaunosios dainininkės sėkme.

PADĖKA

Informaciją parengė vyresnioji muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH