Kuršėnų Daugėlių progimnazija

Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

A+ A A-

Septintokai pristatė kūrybinį projektą

Šiaulių S. SONDECKIO MENŲ GIMNAZIJA vasario 23 dieną organizavo nuotolinę respublikinę mokinių konferenciją „KŪRYBINIAI PROJEKTAI XXI AMŽIAUS PAMOKOJE“ ir kvietė visus Lietuvos 7–8 klasių moksleivius joje dalyvauti.

Pagrindinis tikslas – sudaryti sąlygas Lietuvos moksleiviams pristatyti kūrybinius projektus, naujoves, inovacijas. O renginio svarbiausi uždaviniai buvo šie: ugdyti viešojo kalbėjimo gebėjimus, mokinių meninius, gamtamokslinius, IT gebėjimus ir kūrybiškumą, skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Daugėlių progimnazijai atstovavo du kūrybingi 7a klasės mokiniai Agnė D. bei Aidas G., kurie pristatė integruotą projektą „Kur Daugėliai – daug gėlių“ (konsultavo etikos mokytoja Daiva D., dailės - Aurelija R. bei lietuvių kalbos mokytoja Dalė J.). Ne tik patys puikiai pristatė savo darbą, bet mūsų septintokai ir mes, mokytojai, išklausėme įdomių pranešimų, projektų, pamatėme savitų meninių darbų. Dalyvavimas tokiuose renginiuose skatina augti , tobulėti, semtis patirties ir kūrybiškumo...

 

  • Agnytes
  • Aido
  • TITULINIS
  • t2
  • t3
  • t4

Jaunųjų žurnalistų informacija

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH