Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

Konkursas „PIEŠINYS – MATEMATIKOS UŽDAVINYS“

Mūsų mokyklos 5–7 klasių mokiniai dalyvavo integruotame tarptautiniame matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkurse „PIEŠINYS – MATEMATIKOS UŽDAVINYS“. Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, naudojantis teksto redaktoriumi išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas.

Mokinių darbai turėjo būti padaryti TIK iš figūrų (angl. Shapes) ir panaudoti užpildo efektai bei kiti figūrų formatavimo būdai, piešinyje turėjo būti paslėptas matematinis uždavinys arba matematinis uždavinys vaizduojamas piešiniu, tekstas anglų kalba. Visa informacija ir darbai skelbiami svetainėje www.superit.lt.

Matematikos mokytojos Rasytė Gedaminskienė ir Rima Poškienė bei informacinių technologijų mokytojai Audronė Sirvydienė ir Gvidas Gotceitas skatino bei rengė savo mokinius dalyvauti konkurse.
Sveikiname konkurso dalyvius! Sėkmės!

• Agns
  • Aistes