Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Daugėlių progimnazijos piknikas „SVEIKA, VASARA!“

Daugėlių progimnazija šiemet pasisveikino su vasara kitaip! Birželio 11 dieną pušyne vyko prasmingas renginys – piknikas, kurio šūkis ,, Sutikdami vasarą Mes didžiuojamės!”, įpareigojo visas klases pasidžiaugti nuveiktais darbais, laimėjimais, metų pasiekimais ir t.t. Būtina įvaizdžio detalė – saulės akiniai (visi džiaugėsi, kad tik kaukių nebereikėjo turėti). Renginio organizatorė Daiva Daujotienė visiems priminė, kad svarbiausia dalis – tai pradinukų ir 5 – 8 klasių mokinių ,,pasisakymai – pasigyrimai”.

O pasirodymai buvo vienas už kitą gražesni: vieni šoko, kiti dainavo, savo draugų pergales, nugalėtojus reklamavo. Buvo paskelbti ir mokyklos herbo kūrimo konkurso laureatai (I vieta antrokei Erlinai Jovaišaitei). Vyko ir patyriminis ugdymas apie bites ir medų: ačiū už demonstravimą R. Čepui. Fizinio ugdymo mokytojas R. Juodis pristatė aktyviausių sportininkų 10 – uką. O mokyklos direktorė D. Diktanienė paskelbė progimnazijos GARBĖS KNYGOS visus nominantus, iš kurių išrinktus 5 naujus asmenis ( aštuntokės Ugnė S., Samanta P., 7 a kl. mokinys Dovydas Š. ir mokytojos Asta Startienė bei Daiva Daujotienė ), pasiūlytus 2020/2021 m.m. įrašyti į šią garbingą knygą. Kai baigėsi pasirodymų programa, visus nudžiugino ,,Muilo burbulų fiesta”. Ir mažiems, ir dideliems tai buvo smagi pramoga. Paskui visų laukė dar didesnė staigmena, kai kepinant saulutei direktorė visus pavaišino… ledais.

Šventė baigėsi, ir kiekvienas, paklaustas apie vykusį pikniką, būtų drąsiai atsakęs M. Mikutavičiaus dainos žodžiais:

Kaip gyveni? – Gerai!
Kaip tu jauties? – Laimingas!
Noriu, kad būtų taip amžinai
Visą begalybę, kol laikas bėga.

 • 10 tukas
 • Asta
 • GARBS 5 kas
 • HERBAS
 • RIMA MUILAS
 • balionai
 • bituts
 • dainos Ingrida
 • direktor
 • garbs knyga 2
 • langas 2
 • toli 1
 • toli 2

Jaunųjų žurnalistų informacija

Nuorodos

                                                            patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                              NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                       www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH