Daugėlių progimnazijos piknikas „SVEIKA, VASARA!“

Daugėlių progimnazija šiemet pasisveikino su vasara kitaip! Birželio 11 dieną pušyne vyko prasmingas renginys – piknikas, kurio šūkis ,, Sutikdami vasarą Mes didžiuojamės!”, įpareigojo visas klases pasidžiaugti nuveiktais darbais, laimėjimais, metų pasiekimais ir t.t. Būtina įvaizdžio detalė – saulės akiniai (visi džiaugėsi, kad tik kaukių nebereikėjo turėti). Renginio organizatorė Daiva Daujotienė visiems priminė, kad svarbiausia dalis – tai pradinukų ir 5 – 8 klasių mokinių ,,pasisakymai – pasigyrimai”.

O pasirodymai buvo vienas už kitą gražesni: vieni šoko, kiti dainavo, savo draugų pergales, nugalėtojus reklamavo. Buvo paskelbti ir mokyklos herbo kūrimo konkurso laureatai (I vieta antrokei Erlinai Jovaišaitei). Vyko ir patyriminis ugdymas apie bites ir medų: ačiū už demonstravimą R. Čepui. Fizinio ugdymo mokytojas R. Juodis pristatė aktyviausių sportininkų 10 – uką. O mokyklos direktorė D. Diktanienė paskelbė progimnazijos GARBĖS KNYGOS visus nominantus, iš kurių išrinktus 5 naujus asmenis ( aštuntokės Ugnė S., Samanta P., 7 a kl. mokinys Dovydas Š. ir mokytojos Asta Startienė bei Daiva Daujotienė ), pasiūlytus 2020/2021 m.m. įrašyti į šią garbingą knygą. Kai baigėsi pasirodymų programa, visus nudžiugino ,,Muilo burbulų fiesta”. Ir mažiems, ir dideliems tai buvo smagi pramoga. Paskui visų laukė dar didesnė staigmena, kai kepinant saulutei direktorė visus pavaišino… ledais.

Šventė baigėsi, ir kiekvienas, paklaustas apie vykusį pikniką, būtų drąsiai atsakęs M. Mikutavičiaus dainos žodžiais:

Kaip gyveni? – Gerai!
Kaip tu jauties? – Laimingas!
Noriu, kad būtų taip amžinai
Visą begalybę, kol laikas bėga.

• 10 tukas
  • Asta