Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos mokinių sėkmė nacionaliniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

2020–2021 m. m. Šiaulių Kuršėnų Daugėlių progimnazijos mokiniai: Gabrielė Bačėnaitė 4 kl., Pyjus Sakalas 2b kl., dalyvavo nacionaliniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“, kurį organizavo Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centras. Gabrielė Bačėnaitė atliko dainą „Mano Lietuva“, pelnė diplomą su paskatinamąja vieta , Pyjus Sakalas padainavo dainą „Balnokit, broliai, žirgus“, pristatė pateiktis, tema: „Mūsų ginklas buvo daina“ ir laimėjo I – ąją vietą. Mokiniai džiaugėsi ir konkurso dovanomis, kurių gavo labai daug. Mokinius paruošė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė. Didžiuojamės ir džiaugiamės jų laimėjimais.

Informacija parengė muzikos mokytoja I. Jonavičienė.

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA