Respublikinis projektas „Tavo žinia žmonijai“

2021.03.13–2021.04.22 Šaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos solistai: Gabrielė Bačėnaitė 4 kl., Pyjus Sakalas 2b kl., dalyvavo projekte „Tavo žinia žmonijai”. Mokiniai Tarptautinės Žemės dienos proga perdavė muzikinę žinutę žmonijai, padainavo lietuvių liaudies dainas: „Mano Lietuva “ ir „Balnokit, broliai, žirgus“. Dalyviams, jų mokytojai, Šiaulių r.  Kuršėnų Daugėlių progimnazijai buvo įteikti diplomai. Solistus paruošė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė.

• Vaizdas 216
  • diplomas