Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Kuršėnų Daugėlių progimnazija įsitraukė į tarptautinį projektą „ֱBadge4good“

Kuršėnų Daugėlių progimnazija pradeda įgyvendinti mokinių savimotyvacijos skatinimo programą. Jos pagrindinis tikslas didinti mokinių savimotyvaciją, mokyti išsikelti asmeninius tikslus ir jų siekti skatinant kūrybiškumą, bendruomeniškumą ir savanorystę. Programos įgyvendinimui buvo nuspręsta naudoti atvirų skaitmeninių ženkliukų programą.

Atviras skaitmeninis ženkliukas (Open badge) – tai mokymosi rezultatų (įgytų įgūdžių, gebėjimų, kompetencijų, pasiekimų) pripažinimas ir/ar asmenybės pomėgių atvaizdavimas skaitmeninėje erdvėje. Skaitmeniniai ženkliukai išduodami ir atvaizduojami virtualiose mokymosi aplinkose, o jais dalintis galima internete.

Norėdamos pasisemti daugiau patirties rugsėjo 13-17 dienomis Daugėlių progimnazijos atstovės (psichologo asistentė Inga Ramanauskienė ir bibliotekininkė Jūratė Bartkevičienė) dalyvavo tarptautiniame pažintiniame Erasmus+ vizite Italijoje, pagal gerosios praktikos dalijimosi projektą „ֱBadge4good“. Pagrindinis projekto tikslas apsikeisti gerąja patirtimi ir gilinti praktines žinias, kuriant atvirų skaitmeninių ženkliukų programas. Mokymuose dalyvavo atstovai iš įvairių Europos šalių: Suomijos, Norvegijos, Italijos, Ispanijos ir Lietuvos.

Projekto metu vyko susitikimai su įvairių organizacijų atstovais, kurie jau naudoja skaitmeninius ženkliukus savo veiklose. Lankytasi ir bendrauta socialinių paslaugų organizacijoje UNISER, kurioje skaitmeniniai ženkliukai yra naudojami savanorystės projektuose. Naudingas susitikimas vyko profesinėje mokykloje, Emilia-Romagna regione, kuri aktyviai naudoja skaitmeninius ženkliukus ugdymo procese. Išvykos į Boloniją metu susipažinome su miesto lankytinomis vietomis praktiškai naudodami skaitmeninius ženkliukus.

Įgyta patirtis bus labai naudinga toliau vykdant mokinių savimotyvacijos skatinimo programą ir integruojant ženkliukus į kitas projektines veiklas.

  • badges4good kopija 1
  • badges4good

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH