Svarbiausios Naujienos

Mano sėkmės istorija

Spalio pirmąją savaitę vyko ugdymo karjerai pamokos ,,Mano sėkmės istorija“. 4–8 klasių mokiniai kvietė mokytojus pristatyti savo sėkmės istorijas. Progimnazijos mokytojai (Daiva D., Gvidas G., Inga G., Jurgita K., Asta S., Laima L., Saulius R., Audronė S., Romualdas J., Jūratė B.) papasakojo mokiniams, kur jie mokėsi, studijavo ir kaip siekė savo karjeros tikslų. Kiekvienas pristatė savo pomėgius, talentus, akcentavo mokymosi motyvacijos mokykloje svarbą. Nemažai mokytojų dar mokydamiesi mokykloje jau svajojo būti pedagogais. Šie prisiminimai – dar vienas žingsnis, padedantis mokiniams planuoti savo ateitį.

• gvidas
  • mokytojai