Literatūros pamoka netradicinėje aplinkoje

Šiltą ir saulėtą spalio 14 d. popietę lietuvių kalbos mokytoja Laima Lukšaitė ir penktokai pamoką organizavo Daugėlių mikrorajono parkelyje, kur yra lauko bibliotekėlė. Papildėme bibliotekėlę jau perskaitytomis knygomis, kurias ten pat viešai, prieš visą klasę penktokai ir pristatė. Tai buvo pirmasis penktokų savarankiškai pasirinktų ir perskaitytų knygų pristatymas (vaikai patys rinkosi pristatymo būdą: kas pristatė raštu, kas viešai kalbėjo, kas piešė ar iliustravo). Kadangi mūsų mokykla dalyvauja Walk15 programėlės iššūkiuose, visiems mums buvo labai svarbu nueiti kuo daugiau žingsnių.

Lietuvių k. mokytoja Laima