Daugėlių moksleiviai keliavo „Savęs pažinimo takais“

Kuršėnų Daugėlių progimnazija dalyvauja projekte „Savęs pažinimo takais“ (jį finansuoja Šiaulių rajono savivaldybė), kuris skirtas paauglių saviraiškai ir bendruomeniškumui skatinti
(koordinatorė, psichologo asistentė I. Ramanauskienė bei aštuntokų auklėtojos R. Poškienė, D. Janušauskienė, bibliotekininkė J. Bartkevičienė).

Svarbus projekto etapas – spalio 12 d. edukacinė išvyka į Užventį. O čia visų laukė pažintis su teatro studija „Pepinukas“ (teatro režisierė ir vadovė O. Granickienė). Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su jaunaisiais aktoriais, kurie vaidino „Pelenę“, daug emocijų suteikė scenos žaidimai, padedantys ugdyti jų saviraišką, savęs pažinimą kitoje erdvėje. Turininga ir įdomi integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka apie to krašto šviesuolius (Žemaitė, Šatrijos Ragana, P. Višinskis, J. Smilgevičius) vyko muziejuje (gidė M. Knyzelienė). Tada visi žygiavo pažintiniu Užvenčio taku, nuklotu auksiniais rudens lapais, grožėjosi parko skulptūromis ir t.t.

Projektas bus tęsiamas, tačiau ši kelionė suteikė mokiniams galimybę iš arčiau pažinti vieniems kitus bei savo emocijas, mokytis komandinio darbo, saviraiškos būdų.

• LAPAI
  • RANKOS