Mokiniai piešė ir rašė laiškus...Tolerancijos miestui

Šių metų Tarptautinės tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos miestas. Daugėlių progimnazijos mokiniai, mokytojų bei vaiko gerovės komisijos paskatinti, aktyviai ir kūrybingai paminėjo šią dieną. Pradinių klasių mokiniai piešė savo miestą, o ketvirtokai rašė ir laiškus, aptardami, ar mūsų Kuršėnai ir jų žmonės tolerantiški.

Progimnazijos aštuntokai tą dieną vykusioje konferencijoje pristatė sukurtus koliažus, IT vaizdo pateiktis apie tai, kiek miestai būna tolerantiški, kaip visa tai svarbu žmonėms. Šia tema diskutuota ir integruota į 5–8 klasių mokinių visų dalykų pamokas. O kiek įdomių ir nuoširdžių minčių buvo laiškuose (juos rašė net rusų bei anglų kalba). Labiausiai įsiminė šis sakinys: „Man tolerancijos miestas – tai lyg laivas, kuriuo plaukia draugiški, mandagūs, gerbiantys vieni kitus žmonės...“. Tai tikra tiesa!

• 4 k rainlis
  • 4 kai foto