Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

Respublikinis 1–4 klasių mokinių integruotas dailės ir technologijų bei muzikos projektas „Žiemos pasaka“

2021 m. lapkričio – gruodžio mėn. 4a, 4b klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame 1–4 klasių mokinių integruotame dailės ir technologijų bei muzikos projekte „Žiemos pasaka“. Projektą organizavo Vilniaus Maironio progimnazija. Tikslas – puoselėti domėjimąsi daile, technologijomis, muzika, plėtoti mokinių kūrybinės raiškos gebėjimus dailės ir muzikos menų formomis. Mokiniai nuostabiai atliko Ingos Šeduikienės dainą „Kalėdos miške“ ir ją įrašė, o išnagrinėję dainos tekstą, naudodami pasirinktas piešimo technikas, sukūrė labai gražius ir spalvingus piešinius. Pasitelkę video kūrimo programa, sumontavo video klipą, kuriame skamba mokinių atliekamos dainos ,,Kalėdos miške“ įrašas ir demonstruojamos pačių nupieštos šios dainos iliustracijos. Mokinius konsultavo muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė, pradinio ugdymo mokytoja Irena Daujotienė ir pradinio ugdymo mokytoja Ligita Urbutienė. Visus vienijo graži tarpusavio bendrystė ir bendradarbiavimas.

Informaciją parengė muzikos mokytoja I. Jonavičienė