Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

Laisvės gynėjų diena Daugėlių progimnazijoje

Daugėlių progimnazijos bendruomenė kartu su visa Lietuva pagerbė už šalies laisvę 1991-ųjų sausį kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones. Sausio 13–osios rytą vyko pilietiškumo pamoka, kurioje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė. Mokyklos languose suspindo vienybės ir vilties liepsnelės, degė atminimo laužai, buvo įžiebti fakelai, skambėjo dainos... O mokiniai išsirikiavo taip, kad iš tolo spindėjo žodis LAISVĖ.

Istorijos mokytoja E. Dirmeikienė priminė, kad kasmet ši diena mena iškovotą pergalę, Lietuvos laisvę ir jos didvyrius – visa tai stiprina tikėjimą Lietuvos ateitimi. O aštuntokų poetinė kompozicija skambėjo kaip priesaika:
             Niekas negali nugalėti TAUTOS, einančios į Laisvę, Nepriklausomybę.

1991–jų sausio 13–oji patvirtino: MES BŪSIME.

Laisvės liepsna sušildė visų akcijos dalyvių širdis, o neužmirštuolių žiedai atlapuose priminė: „Atmintis gyva, nes liudija“.

Sausio 13–os dienos minėjimas:  https://youtu.be/rpCblE3rGmM

• DSC_4389 copy