Nacionalinės Šviesoforo varžybos Radviliškyje

Gegužės 22 dieną mūsų mokyklos Šviesoforo komanda: pirmokas Tadas Poškus, antrokė Eva Kažukolovaitė, trečiokas Mantas Liutvinas, ketvirtokė Jonė Bagdanskytė dalyvavo nacionalinėse Šviesoforo varžybose Radviliškyje.

Varžybų dalyviai varžėsi net septyniose rungtyse: jiems reikėjo parodyti praktines žinias einant per pėsčiųjų perėją, šviesoforu reguliuojamą sankryžą, parodyti, kaip moka praktiškai užsidėti atšvaitus. Savo žinias demonstravo atlikdami praktines užduotis kelių maketuose, dėliodami kelio ženklų dėliones, atlikdami viktorinos testus, stebėdami ir vertindami video medžiagą. O komandų kapitonų dar laukė ir papildoma kapitonų užduotis.

Geriausiai sekėsi praktinės užduotys. Šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje gyrė ir dešimtukus rašė ne tik pareigūnai,bet ir varžybas filmavusi ,,Keliai, mašinos, žmonės“ žurnalistų komanda. Puikiu mūsų pasirengimu džiaugėsi ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos eismo saugumo skyriaus patarėjas Antanas Čereška.Po varžybų įdomu buvo stebėti kinologų pasirodymą.

Nuotraukose: mokyklos direktorė Lina Damkienė išlydėjo mus į varžybas; su Lietuvos automobilių kelių direkcijos eismo saugumo skyriaus patarėju Antanu Čereška; susikaupę sprendžia viktorinos užduotis, po kinolologų pasirodymo:

• IMAG0180
  • IMAG0192