Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Nacionalinės Šviesoforo varžybos Radviliškyje

Gegužės 22 dieną mūsų mokyklos Šviesoforo komanda: pirmokas Tadas Poškus, antrokė Eva Kažukolovaitė, trečiokas Mantas Liutvinas, ketvirtokė Jonė Bagdanskytė dalyvavo nacionalinėse Šviesoforo varžybose Radviliškyje.

Varžybų dalyviai varžėsi net septyniose rungtyse: jiems reikėjo parodyti praktines žinias einant per pėsčiųjų perėją, šviesoforu reguliuojamą sankryžą, parodyti, kaip moka praktiškai užsidėti atšvaitus. Savo žinias demonstravo atlikdami praktines užduotis kelių maketuose, dėliodami kelio ženklų dėliones, atlikdami viktorinos testus, stebėdami ir vertindami video medžiagą. O komandų kapitonų dar laukė ir papildoma kapitonų užduotis.

Geriausiai sekėsi praktinės užduotys. Šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje gyrė ir dešimtukus rašė ne tik pareigūnai,bet ir varžybas filmavusi ,,Keliai, mašinos, žmonės“ žurnalistų komanda. Puikiu mūsų pasirengimu džiaugėsi ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos eismo saugumo skyriaus patarėjas Antanas Čereška.Po varžybų įdomu buvo stebėti kinologų pasirodymą.

Nuotraukose: mokyklos direktorė Lina Damkienė išlydėjo mus į varžybas; su Lietuvos automobilių kelių direkcijos eismo saugumo skyriaus patarėju Antanu Čereška; susikaupę sprendžia viktorinos užduotis, po kinolologų pasirodymo:

  • IMAG0180
  • IMAG0192
  • IMAG0194
  • IMAG0204
  • IMAG0208

Mokytoja Vilma Mačiulienė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH