Šiaulių regiono „Šviesoforo“ varžybose Joniškyje

Saugaus eismo būrelio nariai dalyvavome Šiaulių regiono „Šviesoforo“ varžybose Joniškyje. Mokykliniu autobusu nukeliavę į Joniškį labai nustebome, kad mieste, kur vyksta „Šviesoforo“ varžybos, nėra nė vieno šviesoforo.

Šiemet pirmą kartą Šiaulių rajoną regione atstovavo net dvi mūsų mokyklos šviesoforiukų komandos. Varžybų dalyviai sprendė viktorinos užduotis, dėliojo kelio ženklų dėliones, rodė ir aiškino, kaip teisingai nešioti atšvaitus, atliko užduotis kelių maketuose, stebėjo filmuotą medžiagą ir aiškino, kokias klaidas kelyje daro eismo dalyviai. Pradinukai parodė ne tik puikias teorines saugaus eismo žinias, bet ir praktinius įgūdžius: turėjo teisingai pereiti per pėsčiųjų perėją ir sankryžą, nes šviesoforu reguliuojamos perėjos nebuvo. Buvo daug džiaugsmo, jaudulio ir susirūpinimo.

Mūsų mokyklos saugaus eismo būrelio narių komandos: pirmokas Saulius Šivickas, antrokas Raigardas Salyga, trečiokė Eva Kažukolovaitė, ketvirtokas Mantas Liutvinas; pirmokas Aidas Gustys, antrokas Tadas Poškus, trečiokė Agnė Tamašauskaitė, ketvirtokas Pijus Milašius puikiai pasirodė. Kiekvienas dalyvis gavome padėkas už puikias saugaus eismo žinias, dovanų ir visa komanda saldų prizą – šakotį.

Galime pasididžiuoti, kad eidama per pėsčiųjų perėją ir per sankryžą, pirmoji daugėliškių komanda parodė puikiausius praktinius įgūdžius ir neprarado nė vieno taško. Mūsų komandą labai gyrė Joniškio policijos pareigūnai.

Po varžybų ,,išbandėme“ kelių policijos automobilį, apžiūrėjome joje esančią įrangą, apsilankėme vieninteliame Lietuvoje Joniškio krepšinio muziejuje. Ten buvo labai smagu ir įdomu.
Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.daugeliumokykla.lt/images/15geguzis/sviesof2
Eva Kažukolovaitė

Mob. +370 620 91 223