Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

TIRIAMŲJŲ DARBŲ UŽSIĖMIMAS „Vaisių ir daržovių sulčių tyrimas”

Daugėlių progimnazijos aštuntokai biologijos pamokose sužinojo, kokios maistinės medžiagos svarbios mitybai, kokių vitaminų ir mineralinių medžiagų reikia gauti su maistu. Atvykę į Šiaulių STEAM centrą, įgytas teorines žinias mokiniai galėjo pritaikyti praktiškai.

Kurios sultys sveikiausios? Kokios labiausiai praturtintos mikroelementais? O kurios mažiausiai užterštos nitratais? Į visus šiuos klausimus 8 klasės mokiniams padėjo atsakyti atliktas tiriamasis darbas ,,Vaisių ir daržovių sulčių tyrimas”. Dirbdami porose jie nustatė ir įvertino pateiktų sulčių pH, elektrinį laidumą, oksidacinį – redukcinį potencialą, išmatavo kalcio jonų koncentraciją ir užterštumą nitratais. Ypač svarbu tai, kad užsiėmimo metu išmoko dirbti su įvairiais jutikliais, apdoroti duomenis ir formuluoti išvadas.

Atlikti tyrimai padėjo suprasti, kad žmogaus organizmui svarbių medžiagų kiekiai priklauso nuo vaisių ir daržovių rūšies. Įvertinę tyrimų duomenis, mokiniai gebės pasirinkti tinkamus produktus, turinčius aukštą maistinę vertę.

 

 

Biologijos mokytoja L. Tautkevičienė

ienė

  • steam
  • steam1
  • steam2
  • steam3
  • steam4

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

logotipas

1,2 % paramos gavėjo kodas 190057219

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. 8 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH