Konkursui „Kas man yra lietuvių kalba“ pasibaigus

Minint rudenį valstybinės lietuvių kalbos šimtmetį buvo paskelbtas  Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kas man yra lietuvių kalba“. Juo buvo siekiama ugdyti mokinių pilietiškumą  bei puoselėti jų kūrybinius ir meninius gebėjimus. Konkurse dalyvavo visų amžiaus grupių Lietuvos mokiniai, kurie galėjo pateikti tiek individualius, tiek mokinių grupės atliktus darbus.

Šis konkursas sulaukė didžiulio susidomėjimo − Lietuvių kalbos institutas gavo daugiau nei 600 įvairiausio pobūdžio mokinių darbų iš visos Lietuvos. Smagu, kad šiame konkurse dalyvavo ir Daugėlių progimnazijos septintokė Simona Gedminaitė (išsiųstas jos eilėraštis ,,Kalbos spalvos“).

Konkursui pasibaigus komisija skyrė mokinei  Padėkos raštą už kūrybiškumą ir dalyvavimą jame.

Lietuvių kalbos mokytoja D. Janušauskienė

• padeka1