Respublikinis 1 – 4 klasių mokinių integruotas dailės ir technologijų bei muzikos projektas ,,Žiemos pasaka“

2022 m. lapkričio – gruodžio mėn. Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos  2ab klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame 1 – 4 klasių mokinių integruotame dailės ir technologijų bei muzikos projekte ,,Žiemos pasaka“. Projektą organizavo Vilniaus Maironio progimnazija. Tikslas – puoselėti domėjimąsi daile, technologijomis, muzika, plėtoti mokinių kūrybinės raiškos gebėjimus dailės ir muzikos menų formomis. Mokiniai nuostabiai atliko Ingos Šeduikienės dainą ,,Pingvinai“ ir ją įrašė, o išnagrinėję dainos tekstą, naudodami pasirinktas piešimo technikas, sukūrė labai gražius ir spalvingus piešinius. Pasitelkę video kūrimo programa, sumontavo video klipą, kuriame skamba mokinių atliekamos dainos ,,Pingvinai“ įrašas ir demonstruojamos pačių nupieštos šios dainos iliustracijos. Mokinius konsultavo muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė, pradinio ugdymo mokytoja Vilma Mačiulienė ir pradinio ugdymo mokytoja Simona Glazauskienė. Visus vienijo graži tarpusavio bendrystė ir bendradarbiavimas.

Informaciją parengė muzikos mokytoja I. Jonavičienė

Mob. 8 620 91 223