Trečiokų popietė bibliotekoje „Draugauk su knyga“

Sausio 18 d. bibliotekoje lankėsi 3a ir 3b klasės mokiniai bei jų mokytojos. Bibliotekininkė kartu su mokiniais diskutavo, kokia bibliotekoje yra knygų įvairovė, koks jų žanras, knygos amžius. Taip pat pristatė naujausias knygas, gautas iš fondo „Švieskime vaikus“. Mokiniams labai patiko būti „Knygų sekliais“, kurie pagal pateiktas užuominas turėjo surasti nurodytas knygas bibliotekoje.

Po šios užduoties bibliotekininkė pakvietė mokinius prie kompiuterių pasitikrinti žinias ir atlikti interaktyvias užduotis apie knygas. Trečiokai turėjo atpažinti knygų herojus, surasti jų autorius, atpažinti citatas. Mokiniai už žinias apie knygas buvo apdovanoti knygų skirtukais.

Kviečiame visus skaityti knygas, nes jos lavina kalbą, leidžia fantazuoti, padeda pažinti gyvenimą ir save.

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

• biblioteka2