Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Skaitytojų klubas kviečia skaityti

Progimnazijos skaitytojų klubas „Dakeska“ sausio 24 d. kvietė dalintis skaitymo džiaugsmu... Susitikimo metu rekomendavome vieni kitiems perskaitytas knygas. Mokyklos bibliotekininkė susitikimą pradėjo kvietimu į artėjančią Vilniaus knygų mugę. Po to pristatė alpinisto, fotografo, žolininko, sveikuolio Algirdo Subatos knygą „Gyvenimo alpinizmas“. Šioje knygoje įamžintos alpinisto gyvenimo akimirkos kalnuose, užburiantys peizažai. Per savo gyvenimą A. Subata pasiekė per 120 kalnų viršūnių, vienas iš jų aukščiausias Vakarų Europos ir Europos Sąjungos kalnas, esantis Alpėse – Monblanas (aukštis 4810,45 m.). Tai fiziškai ir psichologiškai stiprus žmogus, gyvenime nepabūgęs iššūkių ir tuo stebinęs aplinkinius.

Diskutavome apie Antrojo pasaulinio karo tikrais faktais paremtą „The New York Times“ bestselerį „Alyvų mergaitės“. Ši knyga šiek tiek mus sukrėtė, nes yra apie koncentracijos stovyklos eksperimentus išgyvenusias moteris.

Taip pat aptarėme Aldonos Ruseckaitės biografinį romaną „Emmi: Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys“. Autorė remiasi archyvine medžiaga, niekur neskelbtais faktais, kurie kartu su literatūrine išmone dar labiau priartina prie sudėtingos iškilaus klasiko asmenybės.

Jei dar nespėjote perskaityti šių jaudinančių ir įtraukiančių istorijų,  kviečiame būtinai rasti laiko šioms knygoms...  Juk knygos praturtina, išmintingai pataria, o kartais nuramina ar pralinksmina. 

 

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

 

  • skaitytojuklubas1
  • skaitytojuklubas2

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

logotipas

1,2 % paramos gavėjo kodas 190057219

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. 8 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH