Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Kahoot viktorina „Knygų ir filmų veikėjai. 2023-03-09

Kovo 6 d. progimnazijos 1-2 kl. mokiniai dalyvavo Kahoot viktorinoje „Knygų ir filmų veikėjai“. Viktoriną paruošė ir organizavo šios būrelio „Literatūros labirintai“ narės: Jorūnė, Meda, Šarūnė (6 kl.).  Pirmoji užduotis - buvo sugalvoti savo komandos pavadinimą ir išsirinkti kapitoną. Prieš pradedant žaisti viktoriną mokiniai turėjo kuo greičiau sudėlioti dėlionę ir atpažinti animacinių filmų ir knygų veikėjus. Daug įspūdžių ir emocijų sukėlė Kahoot viktorina, kurioje geriausiai sekėsi ir I –ąją  vietą laimėjo „Žiogų“ komanda, kurią sudarė 2 b klasės mokiniai: Kamilė, Darija, Eiva, Elė, Kristupas. Visoms komandoms (Batuotas katinas, Vilkai, Saulė) buvo įteikti  diplomai, saldūs prizai ir knygelės. Atliekamos pateiktos užduotys Kahoot mokymosi platformoje mokiniams  kėlė smalsumą ir norą teisingai atsakyti į kuo daugiau klausimų.

Bibliotekininkė mokiniams pristatė naujausias knygas ir pakvietė ateiti į biblioteką išsirinkti  puikių knygelių. Juk skaitymas turtina kalbą, skatina pasaulio pažinimą, ugdo kritinį mąstymą. Džiaugiamės, kad mokiniai linksmai ir naudingai praleido laiką.

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

  • 1k
  • 2k
  • 3k
  • 4k
  • 5k
  • 6k
  • 7k

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH