Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Kovo 16-oji – Knygnešio diena. 2023-03-20

Kovo 16-ąją Daugėlių progimnazijoje buvo minima Knygnešio diena – skirta prisiminti ir pagerbti žmones, kurių dėka buvo apgintas ir išsaugotas lietuviškas žodis. Ta proga mokykloje vyko 3-4 kl. mokinių Kahoot viktorinos ,,Knygnešio kelias“ ir ,,Knygos ir filmai“. Jas ruošė ir organizavo būrelio „Literatūros labirintai“ 5-8 klasių mokinės. Pirmoji užduotis buvo sugalvoti savo komandos pavadinimą ir išsirinkti kapitoną. Daug įspūdžių ir emocijų sukėlė Kahoot viktorinos, kuriose geriausiai sekėsi ir I –ąją vietą laimėjo „Hario Poterio“ komanda, kurią sudarė 3b klasės mokiniai: Gustė, Ignas Ž., Ignas G., Lukas, Emilė, Domas. Visoms komandoms (Simpsonai, Ralfai Griovėjai, Kempiniukai Plačiakelniai) buvo įteikti diplomai, saldūs prizai ir knygelės. Atliekamos pateiktos užduotys mokiniams kėlė smalsumą ir norą teisingai atsakyti į kuo daugiau klausimų.

Tą dieną bibliotekininkė kvietė 1-8 kl. mokinius apsilankyti atviroje skaitykloje, kurioje buvo paruošta spaudinių paroda ir kryžiažodis apie knygnešius. Taip pat užsukti į biblioteką ir išsirinkti įdomių knygų, kurios skatina pasaulio pažinimą ir ugdo kritinį mąstymą. Anot A. Adlerio, „gera knyga gali mus išmokyti apie pasaulį ir apie save. Skaitydamas daugiau išmoksti apie gyvenimą. Tu tampi išmintingesnis“.

 

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

 

  • 1k
  • 2k
  • 3k
  • 4k
  • 5k
  • 6k

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH