Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Kūrybiniai - muzikiniai projektai. 2023-03-24

2023 m. sausio – kovo mėn. Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos 4ab klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame 1 -4 klasių mokinių integruotame informacinių technologijų, dailės ir muzikos projekte ,,Švenčiu Lietuvą“. Projektą organizavo Vilniaus Maironio progimnazija. Tikslas - plėtoti pradinio ugdymo mokinių kūrybinės raiškos gebėjimus pasitelkiant išmaniąsias technologijas, perteikiant dailės ir muzikos menų formomis. Mokiniai nuostabiai atliko Laimio Vilkončiaus dainą ,,Mano vardas - Lietuva“ ir ją įrašė, o išnagrinėję dainos tekstą, naudodami pasirinktas piešimo technikas, sukūrė labai gražius ir spalvingus piešinius. Pasitelkę video kūrimo programa, sumontavo klipą, kuriame skamba mokinių atliekamos dainos ,,Mano vardas - Lietuva“ įrašas ir demonstruojamos pačių nupieštos šios dainos iliustracijos.

2023 m. sausio – kovo mėn. 3ab klasių ir 5ab klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame 1 – 5 klasių pradinio ir pagrindinio ugdymo mokymo įstaigų integruotame muzikos, dailės ir anglų kalbos projekte ,,Piešiu muziką“. Projektą organizavo Lazdijų mokykla – darželis ,,Vyturėlis“. Tikslas – aktyvinti pradinio ir pagrindinio ugdymo mokinių meninius gebėjimus, kūrybiškumą, mokant klausytis muzikos, ją atlikti ir perteikti savo potyrius ir nuotaikas popieriaus lape. Mūsų mokyklos mokiniai išmoko ir įrašė dvi draugystės tematika dainas anglų kalba, jų nuotaikas perteikė piešiniuose.

Mokinius konsultavo: muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė, pradinio ugdymo mokytoja Rima Rupšienė, pradinio ugdymo mokytoja Irena Daujotienė, pradinio ugdymo mokytoja Asta Startienė, pradinio ugdymo mokytoja Ilmera Vijūnienė, anglų kalbos mokytoja Dovilė Grubliauskienė ir anglų kalbos mokytojas Aidas Švambaris. Visus vienijo graži tarpusavio bendrystė ir bendradarbiavimas.

Informaciją parengė muzikos mokytoja I. Jonavičienė

  • m1
  • m2

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH