Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Tarptautinė vaikų knygos dienos šventė. 2023-04-04

Balandžio 3 d. geriausi 1–4 klasių Daugėlių progimnazijos skaitytojai dalyvavo Tarptautinėje vaikų knygos dienos šventėje, kurią organizavo Šiaulių r. savivaldybės Vytauto Vitkausko biblioteka. Visiems žinoma, kad šios dienos minėjimas susijęs su garsaus danų pasakų kūrėjo Hanso Christiano Anderseno vardu. 

Šventėje dalyvavo ir knygų autorė Rasa Dmuchovskienė bei iliustratorius Gintaras Jocius, kurie žaismingai pristatė knygą „Skruzdėliukas Nežiniukas“. Mokiniai kartu su autoriais dalyvavo kūrybinėse piešimo edukacijose, supažindino su knygos veikėjas, atsakinėjo į klausimus. Visi turėjo puikią progą gyvai iš arčiau susipažinti ir pamatyti skruzdėlių gyvenimą, o po to dar pažiūrėti šešėlių teatrą apie skruzdėles.

Taip pat daug smagių emocijų sukėlė teatro užsiėmimas, kuriame patys vaikai vaidino įvairius knygos personažus: vorą, skruzdėlę, kurmį, varlę ir t. t. Knygos autorė Rasa kvietė susipažinti su aplinkiniu pasauliu, patirti daug nuotykių, geriau suprasti draugystės ir empatijos jausmą bei susidraugauti su Skruzdėliuku Nežiniuku.

Džiaugiamės, kad šventėje prasmingai praleidome laiką ir sužinojome naujų faktų apie gamtą.

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

  • 1 ks
  • 2 ks
  • 3 ks
  • 4ks

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH