Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Edukacija „Kuriame pasaką“. 2023-04-06

Balandžio 5 d. mūsų progimnazijoje lankėsi ypatingas svečias, vaikiškų knygų rašytojas –iliustratorius Dainius Šukys. Iš viso autorius yra parašęs, iliustravęs ir išleidęs aštuonias vaikiškas knygas. Dainiaus Šukio pasakų knygos jau yra išleistos katalonų, latvių, ukrainiečių, rusų ir kazachų kalbomis. Su didžiuliu susidomėjimu pirmokai ir ketvirtokai klausėsi, dalyvavo autoriaus vedamoje edukacijoje „Kuriame pasaką“. Šios edukacijos tikslas – per literatūrą ir dailę skatinti vaikų domėjimąsi knyga, tobulinti jų literatūrines žinias, saviraišką, tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, ugdyti kūrybines kompetencijas, atitinkančias vaikų amžių.

Edukacinio užsiėmimo pradžioje autorius mokiniams pristatė savo knygeles, papasakojo, kaip gimsta pasakos, piešiniai. Rašytojas naudodamas įvairius simbolius kartu su mokiniais kūrė žaismingas, improvizacines istorijas. Mokiniai turėjo galimybę įsikūnyti į pasakos personažus ir tapti kūrėjais – dailininkais ir rašytojais!

Džiaugiamės, kad kūrybinės edukacijos metu buvo lavinami asmeniniai kiekvieno vaiko meniniai ir literatūriniai gebėjimai.

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

  • 1p
  • 2p
  • 3p
  • 4p
  • 5p
  • 6p

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH