Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Susitikimas su knygos „Mokytojas“ autoriumi Karoliu Klimu 2023-04-21

Balandžio 21 d. progimnazijoje įvyko susitikimas su tinklaraščio „Lietuvių kalbos mokytojas“ ir knygos „Mokytojas“ autoriumi Karoliu Klimu. Susitikimo metu autorius pristatė šiais metais savo išleistą knygą „Mokytojas“. Vyko atvira diskusija apie prasmingą mokytoją darbą, apie (ne)privalomą literatūrą ir kaip išugdyti mokinių meilę knygoms.

Vos pasirodžiusi knyga „Mokytojas“ tapo antru lietuvių perkamiausiu kūriniu puslapyje knygos.lt, o pirmasis jos tiražas parduotas vos per dvi savaites. Tai – neįprasto žanro grožinis kūrinys apie dvejus darbo gimnazijoje metus, kuriuos įrėmina (nebe)jauno, savęs ieškančio žmogaus istorija. Ji skirta ne tik pedagogams, 11–12 klasių mokiniams ir jų tėvams, bet VISIEMS, kurie domisi literatūra, nori iš naujo atrasti žymiausius užsienio ir lietuvių autorius, pažvelgti į nepagražintą darbo mokykloje realybę. Tai knyga apie mokytoją ne tik mokytojams, kurią rekomenduojame visiems perskaityti.

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

  • klimas1
  • klimas2
  • klimas3
  • klimas4
  • klimas5

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH