Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Meninio skaitymo konkursas „Žodžiai suteikia sparnus“. 2023-05-05

Gimtųjų žodžių apkabintas,

Aš gyvas kalboje.

Sakau: esi man kaip žibintas

Pasaulio tamsoje.

(J. Marcinkevičius)

Gegužės 5 d. Just. Marcinkevičiaus eilėmis šeštos klasės mokinės Jorūnė ir Šarūnė pradėjo pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursą „Žodžiai suteikia sparnus“. Renginys buvo skirtas paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Šio konkurso tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą, skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokyti(-s) išraiškingai perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką, emocijas.

Susirinko nemažas būrys pačių geriausių skaitovų  iš kiekvienos klasės. Garbinga komisija – lietuvių kalbos mokytojos L. Lukšaitė ir D. Janušauskienė - išrinko nugalėtojus. Pirmoji vieta meninio skaitymo konkurse skirta 3b kl. mokinei Emilei Zaburskytei (mokytoja A. Startienė), dvi antrąsias vietas komisija skyrė 2b kl. mokinei Viltei Petruninaitei (mokytoja V. Mačiulienė) ir 1a klasės mokinei Lėjai Laureckytei (mokytoja L. Urbutienė). Trečiąsias vietas užėmė 2b kl. mokinė Kamilė Bartkevičiūtė (mokytoja V. Mačiulienė) ir 2a kl. mokinys Kevinas Arlauskis (mokytoja S. Glazauskienė).

Visus pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Aleknavičienė ir įteikė prizus nugalėtojams. Didžiuojamės konkurso dalyviais, linkime, kad meninis žodis ir knyga kasdien lydėtų. Juk ne veltui J. Marcinkevičius sakė: „Kas moka žodį – randa kelią visur ir visada.

Renginio organizatorė, bibliotekininkė J. Bartkevičienė

  • r1
  • r2
  • r3
  • r4
  • r5
  • r6
  • r7
  • r8

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH