Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

1- 8 klasių mokiniams integruotos patyriminio ugdymo pamokos, skirtos ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas. 2023-06-02

Birželio 2 d. Daugėlių progimnazijos mokytojai 1- 8 klasių mokiniams vedė integruotas patyriminio ugdymo pamokas, skirtas ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas taikant šiuolaikiškus metodus ir praktines veiklas netradicinėse erdvėse ( koordinatorė pav. ugdymui V. Aleknavičienė). Jose įgyjamos ne tik žinios, bet ir kritinis mąstymas, gebėjimas spręsti problemas, taip pat pagarba kitam, pozityvus požiūris į pokyčius. Pamokas stebėjo ir mūsų svečiai – kolegos iš Šiaulių Salduvės progimnazijos.

Įdomios ir turiningos buvo pradinukų pamokos. Antrokai su slaugytoja Enrika V. dalyvavo pamokoje „Ar moku būti saugus“, pirmokai kūrė paveikslus iš gamtinės medžiagos, mokėsi, kaip džiovinti augalus. Susikaupę trečiokai mokėsi orientuotis aplinkoje, susipažino su kompasu, o ketvirtokai kūrė miško pasakas...

Integruotų pamokų įvairovė padėjo ugdyti ir vyresniųjų mokinių saviraišką, žadino gilesnį temos supratimą (lietuvių, rusų, gamtamokslinis ugdymas) pamokose „Šiandien skaičiuosime varnas“, „Gėlės žiedas moksle ir literatūroje“. Technologijų bei istorijos pamokose „Vilties paukštis“ buvo ugdomas mokinių kūrybingumas bei pilietiškumas. Matematikos ir kūno kultūros užsiėmimuose skirtas dėmesys praktinėms veikloms: šuolis į tolį, bėgimas, dydžių vidurkių skaičiavimas, o anglų ir informacinių technologijų mokytojai paskatino dalyvauti „Nuotraukų medžioklėje“.

Tąkart įsitikinome visi, kad toks mokymas (-is) formuoja mokinių įgūdžius bei pagilina dėstomos informacijos suvokimą, susiejant ją su realiu gyvenimu.

 • 1ip
 • 2ip
 • 3ip
 • 4ip
 • ip10
 • ip11
 • ip12
 • ip13
 • ip14
 • ip15
 • ip16
 • ip17
 • ip18
 • ip19
 • ip20
 • ip21
 • ip22
 • ip5
 • ip6
 • ip7
 • ip8
 • ip9

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH