Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Daugėlių progimnazijos festivalis „Sveika, vasara“. 2023-06-08

Birželio 8 dieną Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos bendruomenė sukvietė visus į mikrorajono festivalį „Sveika, vasara“. Jau nuo pietų visi skubėjo į edukacinius renginius – „Linksmąsias dirbtuves“, nes kiekvienas galėjo rasti sau įdomų užsiėmimą, susipažinti su įvairiomis veiklomis. Vieniems kinologai demonstravo, kaip keturkojai vykdo paklusnumo komandas, kiti mokėsi, kaip išgyventi gamtoje, dalyvavo šaudymo estafetėse, galėjo atlikti eksperimentus, papuošti konditerijos gaminius, dalyvauti meno terapijoje – gėlių mandalos kūrime ir t.t. Po aktyvių veiklų ir mokymų ukrainiečiai visus pakvietė pasivaišinti skania barščių sriuba.

Po pietų prasidėjo šventinis koncertas, kuriame šoko, dainavo progimnazijos mokiniai bei mūsų partneriai - lopšelio – darželio „Žiedelis“ ugdytiniai. Iškilmingoji festivalio dalis – apdovanojimai. Buvo paskelbtas geriausių mokyklos sportininkų 10 – tukas, apdovanotas ir kūno kultūros mokytojas R. Juodis už indėlį į vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, pasiektas pergales rajono bei respublikinėse varžybose. Mokyklos direktorė Daiva Diktanienė įteikė apdovanojimus ir geriausiai besimokantiems mokiniams, pasidžiaugė jų akademiniais pasiekimais. Į progimnazijos „Garbės knygą“ mokyklos taryba pasiūlė įrašyti mokytoją Astą Startienę, 6 klasės mokinę Jorūnę Talijūnaitę bei pagrindinį renginio rėmėją Vidmantą Pikelį. Mokykloje didelis dėmesys skiriamas mokinių skaitymo skatinimui, tad bibliotekininkė Jūratė Bartkevičienė įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanėles aktyviausiems skaitytojams.

Vakare tęsėsi linksmybės – vyko baikerių pasirodymas, gražiausio motociklo rinkimai, visus linksmino grupė ,,Neto“. Labiausiai visi festivalio dalyviai laukė roko grupės „Thundertale“ pasirodymo , o   „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“ jau dainavo visa minia, tuo tarpu vaikai džiaugėsi putų šou...

Po renginio visi buvo laimingi, turiningai ir prasmingai praleidę dieną, su džiaugsmu ištarę „Sveika, vasara“.

Lietuvių kalbos mokytoja Dalė Janušauskienė

 • 10sv
 • 11sv
 • 1sv
 • 2sv
 • 3sv
 • 4sv
 • 5sv
 • 6sv
 • 7sv
 • 8sv
 • 9sv

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH