Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Aštuntokų atsisveikinimas su mokykla. 2023-06-21

Birželio 21 dieną Daugėlių progimnazijoje vyko aštuntokų atsisveikinimas su mokykla, auklėtoja Inga Griniene, pedagogais, jaunesniaisiais mokyklos draugais... Buvo pasakyta daug nuoširdžių, padrąsinančių žodžių, prisimintos pažinimo kelio šioje mokykloje akimirkos, palinkėta sėkmės naujose mokyklose. Pasveikinti septintokų, gavę baigimo pažymėjimus, aštuntokai sugiedojo mokyklos himną, skambia daina atsisveikino su juos ugdžiusia progimnazija, prisiminimui įteikė gėlių bei atminimo dovaną.

Mokykloje besimokantys ukrainiečiai tąkart irgi tarė padėkos žodį progimnazijos direktorei D. Diktanienei bei visai bendruomenei: „Jūs – mūsų mylima šeima, kurioje mokėsi ir ukrainiečiai. Ačiū už viską, ką gero padarėte mums visiems. Linkime geros sveikatos, laimės, neblėstančio optimizmo ir giedro dangaus. Atsidėkodami pasodiname jums magnoliją, tegul savo ryškiais žiedais ir nuostabiu aromatu primins metus, praleistus drauge progimnazijoje.“

D. Janušauskienė

  • 10a8
  • 1a8
  • 2a8
  • 3a8
  • 4a8
  • 5a8
  • 6a8
  • 7a8
  • 8a8
  • 9a8

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH