Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

30 – osios olimpinės žaidynės „Kartu - mes jėga!“. 2023-09-27

Saulėtą rugsėjo penktadienį ( 09- 22 d.) Kuršėnų Daugėlių progimnazijoje vyko 30 – osios  olimpinės žaidynės „Kartu  - mes jėga!“  Dalyvaudami jose mokiniai   ne tik ugdė įprotį sportuoti, bet ir asmenines savybes, tokias kaip pasitikėjimas, lyderystė, bendradarbiavimas, komandinis darbas...

Pirmoji integruota  „Olimpinių vertybių ugdymo programos“ įgyvendinimo pamoka vyko klasėse, jas vedė dalykų mokytojai. O tada,  Daugėlių stadione klasėms apėjus garbės ratą, vyko žaidynių atidarymas. Sugiedojus himną bei mokyklos direktorei D. Diktanienei pasakius sveikinimo kalbą, geriausieji sportininkai įžiebė deglą bei pakėlė olimpinę vėliavą. Renginio organizatorius bei koordinatorius R. Juodis pakvietė visus 1-8 klasių moksleivius aktyviai dalyvauti sporto varžybose.  Vieni bėgo lengvosios atletikos estafetėse, kiti dalyvavo kroso ar futbolo varžybose. Pradinių klasių mokiniams buvo vykdomas fizinio pajėgumo testų vertinimas (10x5 m bėgimas, šuolis į tolį iš vietos, kamuoliuko metimas, 6 minučių bėgimas).

 Pabaigoje nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais bei atminimo dovanomis, visos klasės už aktyvų dalyvavimą gavo saldžius prizus. Visi buvo laimingi, nes po renginio  mokyklos virėjos pakvietė stadione ir papietauti.

                      Puikiai organizuotos žaidynės suteikė galimybę atrasti pergalės džiaugsmą, patirti daugybę  emocijų.

 

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Dalė Janušauskienė

  • o
  • o1
  • o10
  • o2
  • o3
  • o5
  • o6
  • o7
  • o8
  • o9

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH