Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

„OLIMPINIS RUDUO 2023“ DUBYSOS AUKŠTUPIO MOKYKLOJE. 2023-10-02

Saulėtą rugsėjo 29 – ąją į Bubius rinkosi Šiaulių rajono bendrojo ugdymo įstaigos. Čia surengta rajono mokinių sporto šventė „Olimpinis ruduo 2023“. Beje, šis renginys jau 3 kartus yra vykęs ir mūsų mokykloje. Paskutinį kartą Kuršėnų Daugėlių progimnazija jį organizavo 2016 metais...

Įspūdingoje atidarymo ceremonijoje dalyvavo 28 progimnazijos jaunieji sportininkai. Juos sveikino Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Algis Mačiulis, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Bubių seniūnas Vytautas Slabys, 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.

Prieš atidarymo ceremoniją, kuri tikrai buvo įspūdinga, vyko Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos kroso batalijos. Jose net 7 progimnazijos jaunieji sportininkai pasidabino medaliais. Čempionais arba prizininkais tapo:

$11.     Orestas Lapukas (8 klasė), 1500 metrų, 1 vieta

$12.     Denisė Nakaitė (8 klasė), 500 metrų, 1 vieta

$13.     RugilėKinderytė (7 klasė),1000 metrų, 1 vieta

$14.     Evelina Bunkytė (7 klasė), 1000 metrų, 2 vieta

$15.     Jokūbas Frekaucan (8 klasė), 1000 metrų, 2 vieta

$16.     Dominykas Varanavičius (5 klasė), 1000 metrų, 2 vieta

$17.     Kamilė Eitutytė (6 klasė), 500 metrų, 2 vieta

Komandų įskaitoje Daugėlių progimnazijos komanda iškovojo 2 vietą, nusileidusi tik Kuršėnų L. Ivinskio gimnazistams. Kiekvienais metais rajone vyksta ir Lietuvos mokyklų žaidynės. Suvesti praėjusių mokslo metų rezultatai. Mūsų mokykla iškovojo garbingą 3 vietą, į priekį praleidusi Ginkūnų S. ir Vl. Zubovų bei Kuršėnų S. Anglickio progimnazijų komandas.

Po šventinio atidarymo kovos užvirė sportinių žaidimų aikštelėse. Ypač sėkmingai rungtyniavo jaunieji futbolininkai, pergalingai baigę savo pasirodymą Bubiuose. Mergaitės futbolo varžybose liko 4 vietoje. Kvadrato varžybose mergaičių komanda finišavo 5 vietoje, berniukai tenkinosi 6 vieta.

Kitą rudenį „Olimpinis ruduo“ kelsis į Meškuičių mokyklą, kuriems ir buvo perduota istorinė šventės vėliava. Iki susitikimo Meškuičiuose 2024- aisiais!

Fizinio ugdymo mokytojas Romualdas Juodis

  • 1or
  • 2or
  • 3or
  • 4or
  • 5or

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH