Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Spalio 5 d. Tarptautinė mokytojų diena retro stiliumi. 2023-10-12

Spalio 5 dieną Daugėlių progimnazijoje paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Šiemet nutarta - RETRO stiliumi papuošti erdves, šventinį stalą, net ir mokytojų apranga tai atspindės... Visi suprato, kad gerą nuotaiką, emocijas tik patys sau galime sukurti, tad mokinių taryba, jų tėveliai, idėjų turintys kolegos ir surengė nuostabią šventę.

Šventinės ir netikėtos akimirkos pedagogų laukė nuo pat ryto – mokiniai su pagarba sutiko mokytojus savo pagamintais ,,siurprizais“, gėlėmis. I - ojo aukšto fojė buvo mokytojų portretų paroda, su kokia meile ir mažieji, ir vyresnieji juos nupiešė. O jaukiame mokytojų kambary kiekvienas galėjo išgerti puodelį kavos, pasivaišinti saldumynų, jaukiai pasikalbėti...

Mokiniams buvo staigmena, nes paskutinę pamoką vedė tėveliai.   Po to visi mokytojai buvo pakviesti į salę. Ir žengė raudonu kilimu pedagogai, optimizmo, pozityvumo, gražių emocijų kupini... Čia visus su profesine švente pasveikino mokyklos direktorė Daiva Diktanienė, padėkos raštus įteikė grupei pedagogų už inovatyvumą, kūrybiškumą, buvo pasidžiaugta darbo jubiliejus švenčiančių pedagogų branda. O tada šiuolaikinę pamoką vedė vyresnieji mokiniai. Linksma, įdomu, nenuobodu... Tad ir pamoka greitai prabėgo...

Su švente, mieli kolegos!

 • 0m
 • 10m
 • 111m
 • 116m
 • 118m
 • 119m
 • 11m
 • 128m
 • 12m
 • 13m
 • 14m
 • 15m
 • 17m
 • 18m
 • 19m
 • 1m
 • 20m
 • 21m
 • 22m
 • 23m
 • 24m
 • 25m
 • 26m
 • 2m
 • 3m
 • 4m
 • 5m
 • 6m

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH