Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Mokytojai kviečia skaityti. 2023-10-12

Progimnazijos skaitytojų klubas „Dakeska“ spalio 10 d. pakvietė dalintis skaitymo džiaugsmu... Bibliotekininkė susitikimą pradėjo primindama apie biblioterapijos teikiamą naudą ir kvietė giliau įsijausti į K. Bleikaičio eilėraščio „Spalvos“ eiles:

Visom spalvom gali nupiešti laimę,

Jei laimę mato akys ir širdis...

Padiskutavę, kokius jausmus mums sukelia šios eilės, aptarėme ir biblioterapinę psichologės D. Grakauskaitės-Šličienės išleistą knygą „39 dovanos“. Knyga skirta šių dienų žmogui, siekiančiam pažinti save ir norinčiam kurti gyvenimą.

Susitikimo metu mokytojos A. Startienė ir D. Janušauskienė pristatė ir rekomendavo tarptautinį bestselerį Aslak Nore „Kapas jūroje“. Tai istorija, kurioje tiesos troškimas kovoja su lojalumu šeimai, kai po 75 metų istorija nuveda prie laivo nuolaužų jūros dugne, ten, kur palaidota šokiruojanti tiesa...

Mokytoja V. Mačiulienė pasidalino mintimis apie šias perskaitytas psichologines –saviugdos knygas: D. Babilevičienės „Uždaryk duris iš kitos pusės“, R. D. Siegel „Sąmoningumo ugdymas“, Ch. Andre „Ramybė“. Istorijos teka lengvai ir ramiai, teikia išmintį ir pilnatvę. Vilioja pasinerti į jas ir leistis nešamiems, kad išmoktume vėl atgauti ramybę.

Mokytoja J. Riškienė pasidalino įspūdžiais apie E. Umbrasaitės knygą „Prancūzija. Mon amour“, kurioje atsiskleidžia užburianti Prancūzijos dvasia.

Jeigu dar nepriklausai skaitytojų klubui, bet viduje nedrąsiai tūno noras čia užsukti, nedvejok! Skaitytojų klubas yra atviras visiems ir suburia mylinčius knygą, suteikia galimybę analizuoti, pasisakyti, diskutuoti ir rekomenduoti.

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

  • 0sk
  • 1sk
  • 2sk

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH