Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Pamokos VUŠA botanikos sode. 2023-10-16

Ruduo, ypač jeigu jis šiltas ir saulėtas, vienas geriausių metų laikų organizuoti pamokas lauke. Nerasim geresnės vietos mokytis apie gamtą, kaip pačioje gamtoje. Čia mums talkina Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos botanikos sodas. Čia darbuotojų paruoštose edukacijose „Augalų detektyvas“, „Sėklelės kelionė“ šiais metais apsilankė 3 – 4 klasių mokiniai ir gamtosauginio būrelio „Pelėdžiukai“ nariai.

Mokiniai apžiūrėjo sodo teritoriją, susipažino su augalų sistematika. Ir mažesniems, ir vyresniems patiko edukacinis žaidimas „Augalų detektyvas“. Pasidaliję į grupes, naudodamiesi vietovės planu, mokiniai turėjo surasti nurodytus augalus, juos atpažinti ir apibūdinti.

Edukacijoje „Sėklelės kelionė“ išsiaiškinome, kur augalai subrandina sėklas, kam jos reikalingos. Patys sode ieškojome augalų sėklų ir jas grupavome. Po to sodo klasėje stebėjome sėklas pro mikroskopą, apžiūrėjome didžiausias ir pačias mažiausias sėklas.

Kad pamokos gali vykti ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų, esame dėkingi Šiaulių rajono savivaldybei ir mokyklos administracijai. Visos šios edukacijos finansuojamos Šiaulių rajono savivaldybės projekto „Ugdymas netradicinėse aplinkose“ lėšomis, transportu pasirūpina mokykla.

Tokios pamokos ne tik suteikia naujų žinių, bet ugdo mokinių bendradarbiavimo, darbo komandoje įgūdžius, plečia mokinių akiratį.

  • 1bs
  • 2bs
  • 3bs
  • 4bs
  • 5bs
  • 6bs
  • 7bs
  • 8bs

 

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH