Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Knygų dovanojimo šventė. 2023-11-22

Lapkričio 21 d. mūsų progimnazijos geriausi 1–4 kl. skaitytojai dalyvavo knygų dovanojimo šventėje, kuri vyko Šiaulių r. savivaldybės V. Vitkausko viešojoje bibliotekoje. Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ (steigėjai A. Mamontovas ir R. Karbauskis) šiemet švenčia veiklos dešimtmetį ir dovanoja geriausias vaikiškas knygas Lietuvos švietimo įstaigoms. Per šį laikotarpį padovanota 1 mln. 600 tūkst. knygelių vaikams visoje Lietuvoje. Džiaugiamės ir mes, kad mūsų jaunieji progimnazijos skaitytojai sulaukė 22 naujų, dar dažais kvepiančių, lietuvių autorių knygų. Knygos skirtos vaikams iki 12 metų.

Taip pat lankydamiesi bibliotekoje apžiūrėjome tautodailininkės, tekstilininkės lėlininkės Astos Liaudanskienės kurtą lėlių parodą „Lėlės bibliotekoje“ ir Gintarės Urmonaitės kūrybos darbų parodą „Kelionė sapnu“. Grįžome su naujomis knygomis, pilni įspūdžių ir puikios nuotaikos. Kviečiame visus užsukti į biblioteką, apžiūrėti ir išsirinkti po naują knygelę.

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

  • 1sv
  • 2sv
  • 3sv
  • 4sv
  • 5sv
  • 6sv

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH