Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijoje netradicinės muzikos pamokos-projektai ,,Žiemos orkestras“. 2023-12-27

2023 m. gruodžio 18 d. Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijoje 6 – 8 klasėse vyko netradicinės muzikos pamokos – projektai ,,Žiemos orkestras“. Pamokų – projektų uždaviniai: praplėsti ir praturtinti įprastą mokymosi procesą, išbandant naujas mokymosi formas, metodus, praktikas ir mokymosi patirtis, ugdyti mokinių kūrybiškumą, saviraišką, skatinti glaudų bendravimą ir bendradarbiavimą, gilinti muzikos dalyko žinias, įgūdžius ir gebėjimus, integruojant įvairias menines, kūrybines veiklas, suteikti mokiniams teigiamas emocijas projektinės veiklos proceso eigoje, siekiant rezultato ir jį pasiekus. Pamokose - projektuose buvo taikomi netradiciniai, interaktyvūs mokymo metodai ir būdai, ugdomos kultūrinė, kūrybiškumo, pažinimo kompetencijos. Mokiniai aktyviai dalyvavo projektinėse veiklose, su dideliu noru, motyvacija ir susidomėjimu atliko pamokose pasirinktas užduotis ir jas pristatė. Pamokų – projektų pabaigoje išsakė gražius linkėjimus savo klasės draugams Kalėdų proga. Labai džiaugiuosi savo mokinių darbais ir pasiektu ugdymo proceso rezultatu.

Informaciją parengė Ingrida Jonavičienė

  • 1i
  • 2i
  • 3i
  • 4i
  • 5i
  • 6i

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH