Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“ 2024-01-13

     Daugėlių progimnazijoje vyko Laisvės gynėjų dienos minėjimas ir pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“. Susikaupimas, rimtis, pagarba ir atmintis... Tokios emocijos lydėjo visą mokyklos bendruomenę – juk kartu prisiminėme 1991-ųjų metų Sausį, kai vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.

     Sausio 13- oji... Šimtatūkstantinė beginklė minia, dainos ir begalinis tikėjimas, drąsa bei troškimas... Visa tai padėjo lietuviams iškovoti LAISVĘ. Paminėdami šią datą, pagerbdami žuvusiuosius, prie mokyklos uždegėme atminimo laužą, languose ir mokyklos kieme įžiebėme žvakutes, o širdyse įrašėme žuvusiųjų vardus... Renginį pradėjo mokytoja Vaiva Bružienė, pakviesdama visą bendruomenę sugiedoti Lietuvos himną, istorijos mokytoja Ernesta Dirmeikienė priminė, kaip mūsų tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų agresiją gindama atkurtos valstybės Nepriklausomybę. Mokinių vardu kalbėjo aštuntokės Simona Gedminaitė bei Milanta Laužiūtė.

   Po minėjimo mokiniai klasėse žiūrėjo filmus apie TĄ BAISIĄJĄ NAKTĮ... Juk niekas neužmiršta!

  • 131
  • 132
  • 133
  • 134

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

1,2 % paramos gavėjo kodas 190057219

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH