Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Skaitytojų klubo susitikimas. 2024-01-16

Šiais metais pirmą kartą (sausio 16 d.) susitikome skaitytojų klubo ,,Dakeska“ knygų aptarime. Džiaugiamės, kad prie mūsų būrio prisijungė ir nauja mokytoja V. Bružienė, kuri taip pat mėgsta skaityti ir mums pristatė K. Hannah knygą ,,Stebuklinga valanda“. Sužinojome, kad šiame romane rašytoja pasakoja intriguojančią istoriją apie mažą, vienišą, nebylią mergaitę, kuri buvo rasta girios glūdumoje.

Bibliotekininkė pristatė mokyklos bibliotekos naują knygą „Lietuviais esame mes gimę“. Rekomendavo, kad ši knyga tiks kiekvienam skaitytojui, nes tai intriguojančios, netikėtos ir šokiruojančios istorijos apie pasaulyje garsias asmenybes ir jų sąsajas su Lietuva. Jas įdomiai aprašo ir pasakoja politikos apžvalgininkas Č. Iškauskas.

Istorijos mokytoja E. Dirmeikienė pristatė psichologines Irvin D. Yalom knygas „Laikinos būtybės“ ir „Kai Nyčė verkė“. Šios knygos moko skaitytojus suvokti ir priimti didžiausius gyvenimo iššūkius, jos primena, kad kiekvienas iš mūsų turi atsakomybę nugyventi vertingą gyvenimą.

Mokytoja A. Startienė perskaitė ir rekomendavo labai daug knygų: J. Kiriliausko „Degantis birželis“, S. Maclean „Meilė ir kerštas“, L. Scottoline „Tai, kas amžina“, L. Madeleine „Katė, išgelbėjusi Kalėdas“. Ačiū už šių puikių knygų pristatymą.

Džiaugiamės, kad galėjome aptarti ir rekomenduoti vieni kitiems tiek nuostabių knygų ir pasidalinti skaitymo džiaugsmu. Kviečiame visus pasiimti į rankas knygą ir skaityti, skaityti, skaityti...

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH