Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Sveikas maistas – sveiki mokiniai. 2024-01-17

Vis daugiau mokinių ir suaugusių žmonių susiduria su sveikatos problemomis, kylančiomis dėl netinkamos mitybos. Tad Daugėlių progimnazijoje įgyvendinant veiklas, kuriomis atkreipiamas bendruomenės dėmesys į sveikos gyvensenos naudą, sausio 17 dieną ir buvo organizuotas renginys ,,Sveiko maisto lėkštė“, kuriame mokiniai bei tėveliai pristatė sveikuoliškus patiekalus.

1 - 8 klasių mokiniai, padedami tėvų, senelių, bei mamos - ,,Tėvų klasės“ atstovės, pasitelkę savo išradingumą ir žinias apie sveiką mitybą,  pagamino ir pristatė įvairiausių patiekalų. Vieni reklamavo kokteilius ir namuose keptą duoną, kiti sveikuoliškus sausainius, pagardintus spanguolėmis ir bruknėmis, nuostabaus skonio užtepėles ir t.t.

Visos komandos turėjo degustuoti ir vaistažolių arbatas, pasakyti jų pavadinimus, dalyvauti protmūšyje ,,Sveikatos lėkštė“. Solidi komisija, kurią sudarė technologijų mokytoja Aurelija Reutienė, valgyklos vedėja Jūratė Smilingienė bei mokyklos direktorė Daiva Diktanienė atsakingai vertino patiekalus, visas veiklas bei skyrė įvairias nominacijas: ,,Vitaminų bomba“, ,,Spalvingas daržovių orkestras“, ,,Saldžios kalorijos“, ,, Skanu ir sveika“, ,,Netikėtas patiekalas“ ir t.t

Šį puikų ir naudingą renginį vedė būrelio ,,Pelėdžiukai“ narės Ernesta (8 klasė) ir Emilė (4 b klasė), o jį inicijavo ir organizavo mokyklos Sveikatos grupė. Džiaugiamės gausiu visų klasių dalyvavimu, noru dalintis skaniausiais ir sveikais receptais.

Dalė Janušauskienė

  • s1
  • s2
  • s3
  • s4
  • s5
  • s6
  • s8
  • s9
  • s91

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

1,2 % paramos gavėjo kodas 190057219

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH