Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Daugėlių progimnazijos mergaitės iškovojo „LadyGolo“ žaidynių U12 bronzos medalius. 2024-04-11

Masiškiausios Lietuvoje merginų sporto žaidynės „LadyGolas“, šiemet įtraukusios 166 komandas, pasiekė finišo tiesiąją. Geriausios aštuonios komandos, suburtos iš moksleivių iki 12 metų amžiaus, antradienį rungėsi dėl šalies čempionių titulo.

Prienų sporto arena nuo ankstyvo ryto dūzgėjo „LadyGolo“ ritmu. Iš pradžių vyko grupių etapas dėl patekimo į pusfinalį. Renginio dalyvės ir žiūrovai pertraukų metu galėjo patirti naujų įspūdžių „GoBall“ aktyvių pramogų zonoje bei išbandyti 360° kamerą.

A grupėje 3 pergales iškovojo Utenos Vyturių progimnazija, o 2 – Kuršėnų Daugėlių progimnazija. B grupėje 2 pergales ir 1 lygiąsias pasiekė Kybartų „Saulės“ progimnazija, o antrą vietą užsitikrino Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija. Šios komandos pratęsė savo varžybų dieną rungiantis dėl pagrindinių apdovanojimų.

Pirmajame pusfinalyje Kybartų moksleivės 1:0 nugalėjo kuršėniškes, o antrajame uteniškės 3:1 įveikė vilnietes. Atkakliose rungtynėse dėl bronzos medalių Daugėlių progimnazijos ekipa 2:1 laimėjo prieš J. Lelevelio inžinerijos gimnazijos atstoves.

Didžiajame finale žiūrovai išvydo Utenos Vyturių progimnazijos triumfą. Uteniškės iškovojo užtikrintą pergalę 7:0 prieš Kybartų „Saulės“ progimnazijos komandą.

Iš superfinalo renginio visos dalyvės grįžo su apdovanojimais. „LadyGolo“ rėmėjai įsteigė aprangų komplektus ir kamuolius, dovanų sulaukė merginas treniravę pedagogai. Prizines vietas pelniusios ekipos grįžo su taurėmis ir medaliais.

 

 Romualdas Juodis, fizinio ugdymo mokytojas

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH