Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS „ŽODŽIAI SUTEIKIA SPARNUS“

Balandžio 30 d. mokyklos 80-ajam jubiliejui skirtomis eilėmis septintokės Jorūnė ir Šarūnė pradėjo pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursą „Žodžiai suteikia sparnus“. Renginys taip pat buvo skirtas paminėti ir Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Šio konkurso tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą, skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokyti(-s) išraiškingai perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką, emocijas.

Susirinko nemažas būrys 1– 4 klasių pačių geriausių skaitovų. Garbinga komisija – lietuvių kalbos mokytojos L. Lukšaitė ir D. Janušauskienė - išrinko nugalėtojus. Pirmoji vieta meninio skaitymo konkurse skirta 3a kl. mokinei Adrianai Gečaitei (mokytoja S. Glazauskienė), tris antrąsias vietas komisija skyrė 2a kl. Lėjai Laureckytei (mokytoja L. Urbutienė), Urtei Bačėnaitei ir Lėjai Baranauskaitei (mokytoja R. Rupšienė). Trečiąsias vietas užėmė 4b kl. mokinės Gintarė Jokšaitė (mokytoja A. Startienė) ir 2a kl. Viltė Grubliauskaitė (mokytoja L. Urbutienė).

Visus pasveikino progimnazijos direktorė D. Diktanienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Aleknavičienė ir įteikė padėkas, prizus nugalėtojams. Didžiuojamės konkurso dalyviais, linkime, kad meninis žodis ir knyga kasdien lydėtų.

Renginio organizatorė, bibliotekininkė J. Bartkevičienė

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH