Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJA ŠVENTĖ 80-ĄJĮ GIMTADIENĮ. 2024-06-10

Birželio 8 d. Daugėlių progimnazija iškilmingai paminėjo savo gimtadienį, kuriam atsakingai ruošėsi visa bendruomenė. 80 metų – tai tarsi 80 prasmingos veiklos žingsnių, aprėpiančių įvairiausias iniciatyvas ir idėjas, daugybę įvykių, darbų ir emocijų. Į šventinį jubiliejų atvyko gausus būrys buvusių mokinių, mokytojų, svečių, t.y. visi, kuriems svarbi mokyklos istorija bei įdomi jos dabartis.

Jau nuo pat ryto visa bendruomenė dalyvavo iškilmingose Šv. Mišiose Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Jose dalyvavo, meldėsi už gyvuosius bei mirusius ir buvęs Daugėlių mokyklos mokinys, o dabar Tryškių parapijos klebonas Darius Povilaitis, giedojo ir mokyklos mokiniai.

Svetingai progimnazijos svečius pasitiko mokykla: kiekvienas galėjo dalyvauti edukacinėse veiklose, įsiamžinti netradicinėse erdvėse, aplankyti buvusių mokinių parodas, o kur dar proginės dovanėlės, šventinis laikraštis...

Šventėje dalyvavo Seimo narė R. Baškienė, Šiaulių r. meras Č. Greičius, buvę Daugėlių mokyklos direktoriai, kiti garbūs svečiai. Progimnazijos direktorė Daiva Diktanienė pasidžiaugė mokyklos bendruomenės darbais, laimėjimais, palinkėjo niekad nesustoti, tobulėti. Buvo pagerbti padėkos raštais ir progimnazijos mokytojai bei mokiniai, įrašyti jų vardai į progimnazijos ,,Garbės knygą“. Šiltais prisiminimais dalijosi ir įvairių laidų abiturientai.

Smagiai visus nuteikė šventinis koncertas. Dainavo ir šoko progimnazijos mokiniai, mokytojai. Koncertavo Kuršėnų meno mokyklos akordeonistai (akordeono spec. mokytoja, buvusi Daugėlių mokyklos mokinė Irma Dešriuvienė). Scenoje pasirodė ir profesionalių Lietuvos muzikų Aistės Bružaitės (kanklės) ir Egidijaus Ališausko (birbynė) šeima (didžiuojamės, kad A. Egidijus mokėsi mūsų mokykloje).

Mokyklos gimtadienį vainikavo grupės ,, Lietuvaičiai“ pasirodymas, šventinė diskoteka bei putų šou.

Kiekvienos mokyklos istorija susideda iš daugelio mažesnių istorijų, kurias rašė ir teberašo buvę bei esami mokiniai ir mokytojai. Ačiū, kad buvote kartu.

Straipsnis D. Janušauskienės (Fotonuotraukos R. Žadeikytės, A. Šeškauskienė

Nuoroda  https://www.facebook.com/100064016441413/videos/1395737974456548?locale=lt_LT

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 90
 • 91
 • 92
 • 93
 • 95
 • 96
 • 97
 • 98

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

mobilizacijaMokykla

VIP logo  
 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

PRG logo 80 1 (1)

 

ELEKTRONINIS DIENYNAS

new-logo

BIBLIOTEKA

imob-1-biblioteka

MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. +370 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH