Džiaugiamės galėdami pasidalinti žiniomis apie mūsų geografijos mokytojo metodininko Remigijaus Vaznio sėkmingą dalyvavimą tarptautinėje stažuotėje „Project Management with Practical AI applications“, kuri vyko balandžio 6–13 dienomis Larnakoje, Kipre.
Mokymų metu mokytojas gilino žinias apie modernų projektų valdymą, dirbtinio intelekto (DI) įrankių taikymą švietime bei skaitmeninio paveldo integravimą į ugdymo procesą.
Kokie pokyčiai laukia mokinių? Mokytojas Remigijus jau planuoja naujoves – 6-ųjų klasių mokiniai geografijos pamokose patys taps projektų vadovais! Naudodami „Notion“ platformą ir DI asistentus, jie fiksuos bei apdoros oro duomenis, taip mokslą paversdami praktiniu tyrimu.
Nuoširdi padėka Tokios profesinio tobulėjimo galimybės nebūtų įmanomos be stipraus palaikymo. Nuoširdžiai dėkojame progimnazijos administracijai už suteiktą pasitikėjimą ir skatinimą žengti koją kojon su inovacijomis.
„DI nepakeis mokytojo, bet jis suteikia mums įrankius, leidžiančius dirbti kūrybiškiau ir efektyviau,“ – teigia R. Vaznys, jau gegužę planuojantis sukaupta patirtimi pasidalinti su visa progimnazijos bendruomene.
Didžiuojamės nuolat tobulėjančiais pedagogais ir vieninga komanda!
Daugiau Educat Ltd mokymų internetiniame puslapyje: https://educat.academy/courses-results
Pedagoginiai darbuotojai gali teikti paraiškas dalyvauti stažuotėse užsienyje: https://www.nsa.smsm.lt/2026/04/14/pedagoginius-darbuotojus-kvieciame-teikti-paraiskas-stazuotems-uzsienyje/





.jpg)










