Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Patyriminis mokymas(is)... ir smagu, ir naudinga

Nuo seno yra sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti, negu du kartus išgirsti. O dar geriau tiesioginė patirtis, kai viskas vyksta čia ir dabar, kai yra galimybė pačiam mokiniui išbandyti, patirti. Žinodama tą tiesą Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla, rengdama strateginį veiklos planą 2020 – 2023 metams, nusprendė didesnį dėmesį skirti patyriminio mokymo(si) veiklų įgyvendinimui.

Mokykla pagal projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ yra gavusi įvairių priemonių tiriamiesiems darbams. Jomis naudojasi pradinių klasių mokiniai per pasaulio pažinimo, matematikos pamokas. Vyresniųjų klasių mokiniai, naudodamiesi šiomis priemonėmis, įgyvendina tiriamuosius praktinis darbus biologijos, chemijos bei fizikos pamokose.

2019 metais mokykla parengė projektą „Ugdymas netradicinėse erdvėse“ įgyvendinamą nacionalinio projekto „Lyderių laikas 3“ Šiaulių rajono savivaldybės pokyčio projekto „Ugdymas netradicinėse erdvėse“ pagrindu. Projekto tikslas – savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių gamtamokslinių pasiekimų gerinimas. Projekto tikslinė grupė 3-4 ir 7-8 klasių mokiniai. Mokykla sudarė bendradarbiavimo sutartis su Šiaulių universiteto botanikos sodu, Kurtuvėnų regioniniu parku, Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centru, Kuršėnų kūrybos namais, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla. Mokytojai suplanavo įvairias tiriamąsias veiklas, kurias mokiniai įgyvendino dirbdami ne klasėje, o naudodamiesi partnerių mokomąja baze.

2020 metams šio projekto plėtrai savivaldybė skyrė 544 eurus. Dar 455 eurus skirs mokykla, kad į projekto veiklas galėtume įtraukti kuo daugiau mokinių jau nuo pirmosios klasės.

Pavasaris – geriausias laikas įgyvendinti tiriamąsias veiklas. Gaila, kad šiais metais mums sutrukdė karantinas. Dabar mokytojai peržiūri ugdymo planus ir veiklas perkelia į rugsėjo – lapkričio mėnesius. Tikimės, kad rudenį jau niekas mums nesutrukdys mokytis ir smagiai, ir įdomiai, nes sava patirtis kiekvienam svarbiausia.

  • 100_0776
  • IMG_20190321_131839
  • IMG_20190507_124104
  • IMG_20190516_141631
  • Paveiksllis1

Projekto įgyvendinimo mokykloje koordinatorius
mokytoja Asta Startienė

Nuorodos

 SveikaMokykla-baneris  Patyciu-dezute-baneris   draugiškas internetas

 

VaikuLinija

 

 TevuLinija

 

atsisiųsti (1)

 

ŠMSM

 

NSA

 

Elvartai

 
                                                              Bendraukime
                                                                fb
       
 
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

logotipas

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

          

Kontaktai

mokykla2014

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija

 

Biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Įstaigos kodas 190057219

 

Kontaktai

Daugėlių g. 86, LT-81119 Kuršėnai,

Šiaulių r. sav.

Mob. 8 620 91 223

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH