Geografijos olimpiada „Mano gaublys 2021“

Olimpiadą šalyje organizuoja Lietuvos geografijos mokytojų asociacija , kurios tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir populiarinti ją mokyklose.

Šiemet 6–8 klasių kategorijoje dalyvavo 5828 mokiniai: šeštokų – 2043 mokiniai, septintokų – 1820 mokinių, aštuntokų – 1937 mokinai.

Kovo 3–4 dienomis ir mūsų mokykloje vyko 6–8 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys 2021“. Geriausiai savo žinias (viso buvo galima surinkti 30 taškų) parodė šie mokiniai:

Šeštokų tarpe I vieta – Mėta Salygaitė (28 taškai), II vieta – Gintarė Mikalauskaitė (25 taškai), III vieta – Aivaras Gelminauskas ir Adrija Šeštokaitė (24 taškai).
Septintokų tarpe I vieta – Dovydas Ščiupokas (27 taškai), II vieta – Aristėja Pužaitytė (24 taškai), III vieta – Agnė Daraškevičiūtė ir Greta Valiukaitė (20 taškų).
Aštuntokų tarpe I vieta – Samanta Pilvelytė (21 taškas), II vieta – Ugnė Balsevičiūtė ir Justas Norvilis (20 taškų), III vieta – Raigardas Salyga (19 taškų).

Sveikiname geriausius rezultatus parodžiusius dalyvius. Linkime ir toliau sėkmės siekiant naujų ir tvirtų žinių.

Šiaulių rajono moksleivių geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rezultatų apibendrinimas

Geografijos mokytoja Audronė Sirvydienė

Mob. 8 620 91 223