Penktokė Simona konkurso „Maža tauta su dideliu lobynu“ (Vyt. M.) laureatė

2021-ieji paskelbti V. Mačernio metais. Tad visoje Lietuvoje vyksta daug konkursų, skirtų poeto jubiliejui. Neseniai baigėsi respublikinis vieno kūrinio konkursas „Maža tauta su dideliu lobynu“, kurį organizavo Klaipėdos rajono švietimo centras, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius bei Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla. Jame dalyvavo ir dvi mūsų mokyklos mokinės – Simona Gedminaitė bei Ugnė Sekreckytė. Viena jų siuntė eilėraštį, kita – miniatiūrą.

Penktokės Simonas kūrinys kompetetingos komisijos buvo puikiai įvertintas – ji tapo konkurso laureatė. Džiugu, kad abiejų mergaičių kūryba pateko į išleistą elektroninę knygą, kurioje sudėti geriausi konkurso dalyvių darbai. Baigiamajame renginyje ( gegužės 6 d.) Simona buvo pakviesta paskaityti savo kūrybą.

Garbė mokyklai, kad tokios puikios literatės pergalingai atstovavo jai.

Nuoroda:

• maa tauta 2